Журнали проекту виходять щомісяця українською та російською мовами. Налічують 40 сторінок. Кольорові сторінки – розважального типу, а на чорно-білих викладені практичні завдання. Крім того, у журналах вміщені кольорова вкладка – саморобка і 2 сторінки з наліпками або вкладка з 3D-окулярами.

Журнали розроблені спеціально для того, щоб формувати у дітей позитивне цілісне світосприйняття, розвивати їх розумову, соціальну, емоційну зрілість, особистісну культуру і життєву компетенцію.

Наповнення та зміст журналів відповідає вимогам Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі». Саме тому у розробці проекту беруть участь досвідчені педагоги та психологи дошкільної освіти.

Для легшого сприймання, його рубрики поділено на відповідні категорії. Кожній категорії відповідають лісові персонажі. Так, разом із Жирафчиком Рафою малюк дізнається про цікаві факти, читає цікаві історії. Із Ведмедиком Бу знайомиться з етикетом та безпекою життя. Із Їжачком Фухфухом вчиться робити дивовижні саморобки. Із паном Лисом малюк розвиває мовлення, вивчаючи вірші, скоромовки та загадки. Із Білочкою Квіточкою розмальовує картинки, малює пейзажі. А із Зайчиком-Пострибайчиком розв’язує математичні і логічні завдання.

Передплатний індекс журналів – 89052!

Ми прагнемо, щоб журнали були захоплюючими для дітей, цікавими для батьків і корисними для педагогів.

29114